Cocktail

Na safari do Afriky – zájezdy

Vyberte si z konkrétní nabídky cestovních kanceláří zájezd do Afriky přesně podle vašeho gusta. Na safari se můžete letět podívat do Tanzánie, Keni, Jižní Afriky a dalších afrických zemí.

Safari – Tanzánie

Safari v srdci divočiny
Program pro klienty toužící po vzrušujícím setkání s divokou přírodou a zároveň hledající azyl špičkových hotelů přímo v africké buši. Navštívíte nejznámější tanzanské národní parky – Lake Manyara, Serengeti a Ngorongoro. A když se vám bude chtít, můžete se zajet vykoupat na Zanzibar.

stdo_zeber_a_buvol_africkch_pod_zapadajccm_sluncem_v_africk_divoin_520

Kilimandžáro se safari a Zanzibar
Pro milovníky dobrodružství toužící setkat se s divokými zvířaty, zdolat nejvyšší horu Afriky a poté si odpočinout na bílých plážích „ostrova koření“. Navštívíte parky Serengeti a Ngorongoro a vydáte se dlouhou cestu na vrchol Kilimanjara. Až se deštný prales vytratí, ocitnete se na posledním místě s výskytem pramenité vody, vrcholu Kibo (4703 m). Odtud se o půlnoci vydáte na nevyšší bod Kilimanjara a celé Afriky – Uhuru Peak (5896 m). A pak už vás čeká luxusní odpočinek na Zanzibaru.

ti_africk_irafy_pod_vrcholem_hory_kilimandaro_v_keni._520

Safari – Keňa

Po stopách velké pětky
Pro ty, kdo touží objevit tajemství života divoké zvěře, kulturu místních obyvatel, nádheru keňské přírody - jeden z posledních “rájů na Zemi”. Poznáte africké velkoměsto Nairobi a navštívíte čtyři nejlepší keňské národní parky – Maasai Mara, Lake Nakuru, Amboseli a Tsavo. Těšte se na ta nejkrásnější africká zvířata ve fascinující přírodě.

pako_peskakujc_eku_v_africe_520

Keňa – Tanzánie – Zanzibar
Okruh výkladní skříní černé Afriky kombinuje setkání s tisícovými stády divoké zvěře, původními obyvateli a pobytem na exotickém Zanzibaru. Při tomto zájezdu zkusíte to nejlepší safari v Africe – keňské národní parky Maasai Mara a Lake Nakuru a tanzanské parky Ngorongoro, Serengeti a Lake Manyara. Na okraji Great Rift Valley se seznámíte s kmenem Kikujů a po dobrodružných zážitcích se vykoupete v nádherném Indickém oceánu ostrova Zanzibar.

odpovajc_lv_rodina_na_africk_safari_v_serengeti_520

Safari – Jižní Afrika

Napříč Jihoafrickou republikou
Kapské Město, Cape Point, divoká zvířata či pestrá směs obyvatel. Lákadla svádějící k cestě do jednoho z nejpoutavějších koutů planety. Navštívíte národní parky Kruger, Hluhluwe, Wetland a Addo Elephant.

slon_africk_na_safari_520

Shongololo Expres
Strhující kombinace jízdy v legendárním vlaku a četných výprav za atrakcemi, lidmi a divočinou exotického jihu Afriky. Navštívíte národní parky Kruger, Hwange, Matobo a Chobe.

bc_ptro_na_africk_safari_520_01

Diamanty Afriky: Zeměmi jižního kříže
Špičkový program pro nejnáročnější cestovatele zahrnuje neopakovatelné safari a návštěvu přírodních ikon Zimbabwe, Botswany, Namibie a JAR. Navštívíte např. národní park Chobe, deltu řeky Okavango nebo unikátní přírodní skvost Sossusvlei.

krejc_irafa_na_africk_safari_520

Zimbabwe – Zambie – Botswana
Nevtrhly sem dosud davy svátečních turistů. Tyto země černého kontinentu přitom nabízejí maximum, co lze od Afriky očekávat. Navštívíte národní parky Chobe, Matopos a Hwange.

mal_smjc_se_slun_na_africk_safari_520

Safari – Další safari destinace

Okruh Ugandou a Rwandou
Setkání s horskými gorilami v hustých horských deštných pralesech Rwandy, putování ugandskými savanami plnými zvěře a poznávání pramenů Nilu. Navštívíte národní parky Volcanos, Queen Elizabeth, Kazinga, Murchison Fall, Bugungu Wildlife Reserve a Zziwa Rhino Sanctuary.

ti_irafy_v_africk_bui_520

Tajemný Madagaskar
Vydáte se do oblastí ostrova, jehož poloha a velikost umožnily vznik samostatné v mnohém výjimečné flory a fauny. Navštívíte národní parky Ranomafana a Ranohira.

my_lemur_na_africk_safari_520

Partneři

ESO travel

Vyberte si zájezd na safari v Africe od specialisty - cestovní kanceláře ESO travel.

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@safarivafrice.cz